Felii de lapte cu file de poveste de la Kinder

Școala noastră a intrat în posesia cărților oferite cu generozitate de către FERRERO ROMÂNIA S.R.L., care a donat cărți în valoare de 8389,5 de lei, precum și un set de mobilier compus dintr-un fotoliu și o lampă de birou, în valoare de 391,51 de lei.

Campania promoțională “Felii de lapte cu file de poveste de la Kinder”, nu ar fi poposit în școală, dacă nu s-ar fi mobilizat exemplar profesorii, părinții, elevii, întregul personal al școlii, care să voteze zi și noapte această minunată și bine-venită inițiativă.

Tuturor, vă mulțumim pentru interesul și sprijinul acordat și vă așteptăm în biblioteca școlii să împrumutați „feliile de lapte”.

“Împreună ducem magia poveștilor mai departe!”

Bibliotecar,

Luminița Sosai